صدازدنی تصویب بودجه مستمری بگیران اخبار اجتماعی

صدازدنی: تصویب بودجه مستمری بگیران اخبار اجتماعی

آخرین برنامه 90 با شفر و جهانبخش

عادل فردوسی‌پور در برنامه نود نهایی فصل گفت‌وگوهای جذابی با وینفرد شفر و علیرضا جهانبخش داشت و به حواشی فینال جام حذفی پرداخت.  آخرین برنامه 90 ب..

ادامه مطلب

پشت ‌پرده ورزش سياسي

در وقت رياست محمد دادكان بر فدراسيون فوتبال ساختماني براي اين فدراسيون خريداري و در ادامه دو ساختمان هم براي کلوب هاي استقلال و پرسپوليس خريداري شد..

ادامه مطلب

عکس ، رونمایی از پیراهن پرسپولیس برابر الاهلی

به گزارش وب سایت نود ، از پیراهن تیم فوتبال پرسپولیس جهت بازی با الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رونمایی شد. این بازی سه شن..

ادامه مطلب

بازرسان AFC در کلوب استقلال و پرسپولیس

به گزارش خبرآنلاین؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده باشگاههایی که بدهکار باشند نمی توانند در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند. آنها جهت ارزیابی اوضاع با..

ادامه مطلب

واکنش احساسی کلوب استقلال به جدایی کاوه رضایی

به گزارش ایسنا، بعد از جدایی کاوه رضایی از استقلال، این کلوب در قالب نامه ای خطاب به او، از واکنش‌ها این باریکن به شدت گلایه کرد. متن این نامه احساسی ب..

ادامه مطلب

سیامک نعمتی به پرسپولیس پیوست

بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پیکان با عقد قراردادی رسما به جمع سرخ‌پوشان تهرانی اضافه شد. سیامک نعمتی به پرسپولیس پیوست عبارات مهم : فوتبال..

ادامه مطلب

ترکیب دگرگون شده است پرسپولیس جهت آخرین جدال فصل

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم های سیاه جامگان و پرسپولیس از ساعت 18 امروز در هفته نهایی لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار جهت پرسپولیس که قهرمان لیگ ش..

ادامه مطلب