صدازدنی تصویب بودجه مستمری بگیران اخبار اجتماعی

صدازدنی: تصویب بودجه مستمری بگیران اخبار اجتماعی

فردا آخرین مهلت گزینش رشته ، زیاد کردن ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد

مشاور عالی مدیر شرکت سنجش آموزش کشور با بیان اینکه فردا آخرین مهلت ثبت‌نام داوطلبان مجاز آزمون کارشناسی ارشد هست، گفت: با توجه به اعلام کدرشته‌محل‌های جد..

ادامه مطلب

واکنش احساسی کلوب استقلال به جدایی کاوه رضایی

به گزارش ایسنا، بعد از جدایی کاوه رضایی از استقلال، این کلوب در قالب نامه ای خطاب به او، از واکنش‌ها این باریکن به شدت گلایه کرد. متن این نامه احساسی ب..

ادامه مطلب

میزان مصرف کولر آبی و گازی چقدر است؟

دراکثر روزهای شش ماه نخست سال، نقطه اوج مصرف برق در بین ساعت های ۱۴ تا ۱۵ ثبت می شود. توصیه جالب آنکه نقش تنها یک نوع وسیله برقی در این میان بسیار پرر..

ادامه مطلب

دیدار ظریف با رییس‌جمهور ترکیه

به گزارش ایسنا، محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان که در ترکیه حضور دارد، عصر امروز با رجب طیب اردغان مدیر جمهور این کشور دیدار و درخصوص روابط دوجانبه و م..

ادامه مطلب

سیامک نعمتی به پرسپولیس پیوست

بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پیکان با عقد قراردادی رسما به جمع سرخ‌پوشان تهرانی اضافه شد. سیامک نعمتی به پرسپولیس پیوست عبارات مهم : فوتبال..

ادامه مطلب

مهران غفوریان از «زیر آسمان شهر» تازه گفت

مهران غفوریان از نگارش و طراحی مجموعه طنز «زیر آسمان شهر» بعد از آخر حضورش در مجموعه «پنچری» که این روزها در آن ایفای نقش می‌کند، خبر داد. . ..

ادامه مطلب

30 میلیارد ترانزیستور بر روی یک تراشه بند انگشتی!

“آی‌بی‌ام ” (IBM) موفق به ساخت تراشه‌هایی با لیتوگرافی ۵ نانومتر شده است و این در حالی است که کوچک‌ترین و پیشرفته‌ترین تراشه‌های تجاری دنی..

ادامه مطلب

تعطیلی 5 زندان به علت کم کردن زندانیان / واردات زندانی از نروژ ، هلند

تعطیلی این 5 زندان باعث می شود نزدیک به 2000 نفر از کارکنان زندان ها بدون کار شوند. هلند: تعطیلی 5 زندان به علت کم کردن زندانیان / واردات..

ادامه مطلب

نجات مرد الکلی از اعدام

مردی که به اتهام شرب خمر در آستانه اعدام قرار داشت با انکار اتهامش در دادگاه از فوت نجات یافت.  نجات مرد الکلی از اعدام عبارات مهم ..

ادامه مطلب

معمای فوت کارمند بانک در مانور

ساعت 4:30 دقیقه بعد از ظهر سه‌شنبه 9 خرداد امسال، مرد جوانی که با شلیک گلوله زخمی شده است بود، به بیمارستان سینا انتقال یافت. ولی لحظاتی بعد این مرد ..

ادامه مطلب