صدازدنی تصویب بودجه مستمری بگیران اخبار اجتماعی

صدازدنی: تصویب بودجه مستمری بگیران اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مهران غفوریان از «زیر آسمان شهر» تازه گفت

مهران غفوریان از نگارش و طراحی مجموعه طنز «زیر آسمان شهر» بعد از آخر حضورش در مجموعه «پنچری» که این روزها در آن ایفای نقش می‌کند، خبر داد. .

مهران غفوریان از «زیر آسمان شهر» تازه گفت

مهران غفوریان از «زیر آسمان شهر» تازه گفت

عبارات مهم : آسمان

مهران غفوریان از نگارش و طراحی مجموعه طنز «زیر آسمان شهر» بعد از آخر حضورش در مجموعه «پنچری» که این روزها در آن ایفای نقش می کند، خبر داد. .

به گزارش ایسنا، این بازیگر طنز و کارگردان راجع به روند ساخت مجموعه «زیر آسمان شهر» توضیح داد: بعد از مجموعه «پنچری» به سراغ نگارش و طراحی «زیر آسمان شهر» می رویم؛ البته بخشی از مجموعه طراحی شده است است و رضا عطاران هم به عنوان مشاور حضور داشته و کمک کرده است.

مهران غفوریان از «زیر آسمان شهر» تازه گفت

غفوریان با تأکید بر اینکه ساخت «زیر آسمان شهر» را بعد از سریال «پنچری» به طور جدی شروع می کنیم، از حضور بازیگران تازه در این مجموعه خبر داد و گفت: قصه «زیر آسمان شهر» بهتر از قبل خواهد بود. کاری می سازیم که مردم آن را دوست داشته باشند. «زیر آسمان شهر» ۱۵ سال بعد همان آدم هاست و هر آدمی ۱۵ سال قبل و بعدش با همدیگر تفاوت دارد.

این بازیگر در پاسخ به اینکه آیا رضا عطاران نیز در این مجموعه ایفای نقش خواهد کرد؟ توضیح داد: رضا عطاران به من گفته است که در این مجموعه به عنوان مشاور پروژه حضور دارد و هر کاری می کنیم که به تلویزیون بیاید، راضی نمی شود. امیدواریم راضی شود و در این سریال ایفای نقش کند.

مهران غفوریان از نگارش و طراحی مجموعه طنز «زیر آسمان شهر» بعد از آخر حضورش در مجموعه «پنچری» که این روزها در آن ایفای نقش می‌کند، خبر داد. .

این بازیگر در ادامه راجع به اوضاع سریال های طنز تلویزیون و اینکه طی سال های گذشته با افت کیفیت روبرو بوده اند، اظهار کرد: تلویزیون و حضور در سریال های تلویزیونی را دوست دارم. حرفه من هم همین حضور در سریال هاست. توصیه ای که وجود دارد فیلمنامه هر لحظه جهت موفقیت یک کار مهم بوده است و از آنجا که نویسنده کارهای طنز تعدادشان بسیار کم است در سال های اخیر سریال طنز خوب نداشته ایم.

او در آخر گفت: ما بیش از چهار، پنج نویسنده خوب جهت طنز نداریم؛ بنابراین جهت ساخت یک مجموعه جالب به فاکتورهای زیادی نیازمندیم که نویسنده خوب یکی از آن هاست. اگر بتوانیم همه فاکتورها را جمع کنیم از فیلمنامه خوب گرفته تا بازیگر خوب و اینکه با وسواس کار کنیم قطعا آن سریال موفق و جالب خواهد بود. امیدوارم «زیر آسمان شهر» را هم به همین شکل با حساسیت کار کنیم.

بر اساس این گزارش، سری چهار سریال «زیر آسمان شهر» به کارگردانی مهران غفوریان، تهیه کنندگی مهران مهام و نویسندگی سیروس میمنت در مرحله نگارش و طرح است و از سال گذشته جرقه ی ساخت این مجموعه از سوی سازندگان آن زده شد.

مهران غفوریان از «زیر آسمان شهر» تازه گفت

سریال «زیر آسمان شهر ۱ و ۲و ۳»، به تهیه کنندگی و کارگردانی مهران غفوریان در دهه ۸۰ تولید شد.

در «زیر آسمان شهر ۱» که سریالی آپارتمانی بود، بازیگرانی چون: حمید لولایی، ملکه رنجبر، مهران غفوریان، رضا ژیان، زنده یاد کیومرث ملک مطیعی، نصرالله رادش، یوسف تیموری، معصومه کریمی، آرام جعفری، اشکان اشتیاق و … به ایفای نقش پرداختند.

واژه های کلیدی: آسمان | سریال | سریالی | مجموعه | بازیگر | بازیگران | تلویزیون | تلویزیون | رضا عطاران | مهران غفوریان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs