صدازدنی تصویب بودجه مستمری بگیران اخبار اجتماعی

صدازدنی: تصویب بودجه مستمری بگیران اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث اگر کی‌روش افزایش کشور عزیزمان ایران از مرحله گروهی جام جهانی را تضمین می‌کند،

بازیکن پیشین تیم ملی کشورمان گفت که جدا کردن بازیکنان داخلی از لژیونرها ظلم به نفرات داخلی است. 

اگر کی‌روش افزایش کشور عزیزمان ایران از مرحله گروهی جام جهانی را تضمین می‌کند،

خداداد عزیزی: اگر کی روش افزایش کشور عزیزمان ایران از مرحله گروهی جام جهانی را تضمین می کند، لیگ را تعطیل کنید

عبارات مهم : ایران

بازیکن پیشین تیم ملی کشورمان گفت که جدا کردن بازیکنان داخلی از لژیونرها ظلم به نفرات داخلی هست.

به گزارش تسنیم، خداداد عزیزی راجع به برتری دو بر یک تیم ملی کشور عزیزمان ایران برابر الجزایر در دیداری تدارکاتی اظهار داشت: بازی های تدارکاتی قطعا به آماده سازی تیم ملی جهت حضور در جام جهانی کمک می کند. تونس تیم خوبی بود، ولی الجزایر کیفیت تیم تونس را نداشت. هر چند بازی با تیم های آفریقایی خیلی می تواند به تیم ملی کمک کند.

وی در مورد بیانات کارلوس کی روش در مورد عدم آمادگی بازیکنان داخلی و درخواست ۴۰ روزه جهت آماده سازی آنها گفت: این جنگ و دعوا همیشگی بوده هست. کی روش نشان داده که جهت آماده سازی بازیکنان نیازی به تعریف و تمجید ندارد و پیش از این هم خوب کار کرده هست. او می تواند بازیکنان را آماده کند، ولی اینکه بازیکنان داخلی ناآماده هستند و فقط آنها بدبخت و بیچاره هستند، غیرمنطقی هست. این حرف، ظلم به بازیکنان داخلی است و مربیان داخلی را زیر سؤال می برد. نمی شود گفت که مربی خارجی خوب است و مربی داخلی بد. تیم ملی هر کشوری از آرژانتین گرفته تا اسپانیا و آلمان از بازیکنان داخلی و خارجی تشکیل شده است هست. بازیکنانی که لژیونر شدند، از همین لیگ داخلی لژیونر شدند.

اگر کی‌روش افزایش کشور عزیزمان ایران از مرحله گروهی جام جهانی را تضمین می‌کند،

بازیکن پیشین تیم ملی کشور عزیزمان ایران خاطرنشان کرد: حرف کی روش بیراه نیست که ۴۰ روزه بتواند بازیکنان را آماده کند و کسی هم به توانایی ها او شک ندارد، ولی نمی شود لیگ را تعطیل کرد. این کار ظلم به کلوب های داخلی هست. بازی های استقلال و پرسپولیس در آسیا هم اولویت دارد، چون هنگامی که این دو تیم برابر الهلال عربستان پیروز می شوند، خوشحال می شویم. اینکه بازیکنان داخلی را از لژیونرها جدا کنیم، غیرمنطقی هست، خود مهدی تاج هم این عنوان را می داند.

عزیزی ادامه داد: فرض کنیم کلوب ها با درخواست کی روش موافقت کنند، آیا تضمینی داده می شود که تیم ملی به مرحله بعدی جام جهانی افزایش کند؟ اگر کی روش تضمین بدهد، بله بازیکنان را به او بدهند، چون حضور تیم ملی در جام جهانی اولویت مهم است.

بازیکن پیشین تیم ملی کشورمان گفت که جدا کردن بازیکنان داخلی از لژیونرها ظلم به نفرات داخلی است. 

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | تضمینی | بازیکنان | جام جهانی | خداداد عزیزی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs